IP address manager (3.1.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Core
et: Tuum

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Last visit
et: Viimane külastus

en: Offset
et: Nihe

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visits
et: Külastused

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
