IP address manager (3.1.1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina

en: Comment
fil: Puna

en: IP Address
fil: Tirahang IP
