IP address manager (3.1.1) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Core
gd: Prìomh-eileamaid

en: Node
gd: Nòd

en: All
gd: Na h-uile

en: Page
gd: Duilleag

en: Comment
gd: Beachd

en: IP Address
gd: Seòladh IP

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
