IP address manager (3.1.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Name
id: Nama

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Comment
id: Komentar

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Last visit
id: Kunjungan terakhir

en: Offset
id: Letak

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun
