IP address manager (3.1.1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Node
it: Nodo

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Comment
it: Commento

en: Desc
it: Disc

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: Sort by
it: Ordina per

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Last visit
it: Ultima visita

en: Offset
it: Scostamento

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale
