IP address manager (3.1.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Core
jv: Inti

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Comment
jv: Komèntar

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Last visit
jv: Kunjungan terakhir

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
