IP address manager (3.1.1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Core
km: សំខាន់

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Last visit
km: ចូល​ទស្សនា​ចុងក្រោយ
