IP address manager (3.1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
