IP address manager (3.1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Core
ml: കോര്‍

en: Node
ml: നോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
