IP address manager (3.1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Core
mr: मूळ

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
