IP address manager (3.1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
