IP address manager (3.1.1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Core
oc: Còr

en: Node
oc: Nosèl

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Comment
oc: Comentari

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Last visit
oc: Darrièra visita

en: Offset
oc: Decalatge

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
