IP address manager (3.1.1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Core
sk: Jadro

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Comment
sk: Komentár

en: Desc
sk: Zostupne

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Last visit
sk: Posledná návšteva

en: Offset
sk: Ofset

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
