IP address manager (3.1.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Last visit
sq: Vizita e fundit
