IP address manager (3.1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Core
ur: کور

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: « First
ur: » ابتدائی
