IP address manager (3.1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Name
bs: Ime

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
