IP address manager (3.1.2) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Core
cy: Craidd

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Comment
cy: Sylw

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Last visit
cy: Ymweliad diwethaf

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
