IP address manager (3.1.1) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Core
fa: هسته

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Desc
fa: نزولی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Last visit
fa: آخرین بازدید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity id
fa: شناسه عنصر
