IP address manager (3.1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Core
fi: Ydin

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Comment
fi: Kommentti

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Last visit
fi: Viimeisin vierailu

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity id
fi: Entiteetin ID
