IP address manager (3.1.1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Core
he: ליבה

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Comment
he: תגובה

en: Desc
he: יורד

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: Offset
he: היסט

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
