IP address manager (3.1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Core
lt: Branduolys

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Comment
lt: Komentaras

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
