IP address manager (3.1.2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Core
uk: Ядро

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Comment
uk: Коментар

en: Desc
uk: Спад

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: Offset
uk: Зміщення

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User id
uk: ID користувача

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Visits
uk: Відвідування

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: User uid
uk: Uid користувача

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Entity id
uk: Id сутності
