IP address manager (3.1.2) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Core
vi: Nhân

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Desc
vi: Giảm dần

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Last visit
vi: Lần ghé thăm cuối

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
