IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.10) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Never
lt: Niekada

en: Location
lt: Vieta

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Countries
lt: Šalys

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai
