IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Update
am: አዘምን

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Database updates
am: የውሂብ ጎታ ዘመኖች
