IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Country
cs: Země

en: Update
cs: Aktualizovat

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: User
cs: Uživatel

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Never
cs: Nikdy

en: Details
cs: Detaily

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Countries
cs: Země

en: Database updates
cs: Aktualizace databáze

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
