IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Country
he: מדינה

en: Update
he: עדכון

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: User
he: משתמש

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Not found
he: לא נמצא

en: Never
he: לעולם

en: Details
he: פרטים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Countries
he: מדינות

en: Database updates
he: עדכוני מסד נתונים

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
