IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Country
hy: Երկիր

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Never
hy: Երբեք

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
