IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: You are not authorized to access this page.
kn: ನಿಮಗೆ ಈ ಪುಟ ನೋಡಲು ಅನುಮತಿ ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Access denied
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ತಿರಸ್ಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Lookup
kn: ಲುಕ್ಅಪ್

en: Enter IP address
kn: IP ವಿಳಾಸವನ್ನು ನಮೂದಿಸಿ
