IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Country
mn: Улс

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Database updates
mn: Өгөгдлийн сангийн шинэчлэлтүүд
