IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
