IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Country
ro: Țară

en: Update
ro: Actualizare

en: You are not authorized to access this page.
ro: Nu ai perrmisiunile necesare pentru a accesa această pagină

en: User
ro: Utilizator

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Never
ro: Niciodată

en: Details
ro: Detalii

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: Database updates
ro: Actualizări baza de date

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
