IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Country
ru: Страна

en: Update
ru: Обновить

en: You are not authorized to access this page.
ru: Вы не авторизированы для доступа к этой странице.

en: User
ru: Пользователь

en: Access denied
ru: Доступ запрещён

en: Not found
ru: Не найдено

en: Never
ru: Никогда

en: Details
ru: Подробности

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Countries
ru: Страны

en: Lookup
ru: Проверка

en: Database updates
ru: Обновления базы данных

en: User location
ru: Местонахождение пользователей

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала
