IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Country
ar: الدولة

en: Update
ar: تحديث

en: You are not authorized to access this page.
ar: غير مسموح لك بالوصول إلى هذه الصفحة.

en: User
ar: المستخدم

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Never
ar: أبدا

en: Location
ar: الموضع

en: Details
ar: التفاصيل

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Countries
ar: الدول

en: Database updates
ar: تحديثات قاعدة البيانات

en: Recent log messages
ar: آخر رسائل السجل
