IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Country
et: Riik

en: Update
et: Uuenda

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: User
et: Kasutaja

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Location
et: Asukoht

en: Details
et: Üksikasjad

en: Countries
et: Riigid

en: Database updates
et: Andmebaasi uuendused

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
