IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Country
is: Land

en: Update
is: Uppfæra

en: You are not authorized to access this page.
is: Þú hefur ekki leyfi til að skoða þessa síðu.

en: User
is: Notandi

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: Never
is: Aldrei

en: Location
is: Staðsetning

en: Details
is: Nánar

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Countries
is: Lönd

en: Database updates
is: Uppfærslur í gagnagrunni
