IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: You are not authorized to access this page.
km: អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​ទំព័រ​នេះ​ទេ ។

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Never
km: កុំ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Database updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​របស់​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ
