IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Country
no: Land

en: Update
no: Oppdater

en: You are not authorized to access this page.
no: Du har ikke tillatelse til å besøke denne siden.

en: User
no: Bruker

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: Never
no: Aldri

en: Location
no: Sted

en: Details
no: Detaljer

en: IP Address
no: IP-adresse

en: Database updates
no: Databaseoppdateringer

en: Recent log messages
no: Siste loggmeldinger
