IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Country
fa: کشور

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: User
fa: کاربر

en: Access denied
fa: دسترسی ممنوع

en: Never
fa: هیچوقت

en: Location
fa: مکان

en: Details
fa: جزئیات

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Database updates
fa: به‌روزرسانی‌های مخزن داده

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
