IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Country
ur: ملک

en: Update
ur: تجدید

en: You are not authorized to access this page.
ur: آپ کو اس صفحے تک رسائی کا اختیار نہیں ہے۔

en: User
ur: صارف

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Details
ur: تفصیلات

en: Database updates
ur: ڈیٹابیس کی تجدید
