IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Country
be: Краіна

en: Update
be: Абнавіць

en: You are not authorized to access this page.
be: У вас недастаткова правоў для прагляду гэтай старонкі.

en: User
be: Карыстальнік

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Never
be: Ніколі

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Details
be: Падрабязна

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Database updates
be: Абнаўленні базы дадзеных

en: Recent log messages
be: Апошнія запісы журналу
