IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Update
bs: Ažuriranje

en: You are not authorized to access this page.
bs: Vi niste ovlašeni da pristupite ovoj stranici

en: User
bs: Korisnik

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Location
bs: Lokacija

en: Details
bs: Detalji

en: Database updates
bs: Ažuriranje baze podataka
