IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Country
da: Land

en: Update
da: Opdatér

en: You are not authorized to access this page.
da: Du har ikke adgang til at tilgå siden.

en: User
da: Bruger

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: Never
da: Aldrig

en: Location
da: Lokation

en: Details
da: Detaljer

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Countries
da: Lande

en: Database updates
da: Databaseopdateringer

en: Recent log messages
da: Seneste logmeddelelser
