IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: You are not authorized to access this page.
el: Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης σε αυτή τη σελίδα.

en: User
el: Χρήστης

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Never
el: Ποτέ

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: Database updates
el: Ενημέρωση βάσης δεδομένων

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
