IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Country
hr: Država

en: Update
hr: Osvježi

en: You are not authorized to access this page.
hr: Nemate ovlasti pristupa ovoj stranici.

en: User
hr: Korisnik

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Never
hr: Nikada

en: Location
hr: Lokacija

en: Details
hr: Detalji

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Database updates
hr: Nadogradnje baze podataka

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
