IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Country
ja: 国

en: Update
ja: 更新

en: You are not authorized to access this page.
ja: このページにアクセスする権限がありません。

en: User
ja: ユーザー

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: Never
ja: なし

en: Location
ja: 場所

en: Details
ja: 詳細

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Countries
ja: 国

en: Database updates
ja: データベース更新

en: Recent log messages
ja: 最近のログメッセージ
