IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Update
ka: განახლება

en: You are not authorized to access this page.
ka: თქვენ არ ხართ უფლებამოსილი, ნახოთ ეს გვერდი.

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Never
ka: არასდროს

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Details
ka: დეტალები
