IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: User
ps: غړی

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Never
ps: هيڅکله

en: Details
ps: سپړنې
