IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: You are not authorized to access this page.
ta: நீங்கள் இந்தப் பக்கத்தை அணுகுவதற்கு அனுமதியளிக்கப்படவில்லை.

en: User
ta: பயனாளர்

en: Access denied
ta: அணுகல் மறுக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Details
ta: விபரங்கள்
