IP-based Determination of a Visitor's Country (8.x-1.6) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Update
te: తాజాకరించు

en: You are not authorized to access this page.
te: ఈ పేజీ చూడడానికి మీకు అనుమతి లేదు.

en: User
te: వాడుకరి

en: Access denied
te: అనుమతి లేదు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Details
te: వివరాలు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా
